serowarzy rodzinni Stowarzyszenie Serowarw Rodzinnych - Serowarzy Rodzinni, Festiwal Czas na ser, FaceNetwork Stowarzyszenie Serowarw Rodzinnych - Serowarzy Rodzinni, Festiwal Czas na ser, FaceNetwork Stowarzyszenie Serowarw Rodzinnych - Serowarzy Rodzinni, Festiwal Czas na ser, FaceNetwork Stowarzyszenie Serowarw Rodzinnych - Serowarzy Rodzinni, Festiwal Czas na ser, FaceNetwork

Europejski Kongres Farmerskich Producentów Serów i Produktów mleczarskich

 • Wizyty na farmach; 2016 w Anglii

  Wizyty na farmach; 2016 w Anglii

 • Towarzyska kolacja; 2015 we Włoszech

  Towarzyska kolacja; 2015 we Włoszech

 • Wykład na temat serów brytyjskich; 2016 Anglia

  Wykład na temat serów brytyjskich; 2016 Anglia

 • Smakowity bufet serowy; Holandia 2014

  Smakowity bufet serowy; Holandia 2014

 

Od 2009 roku, europejscy producenci serów oraz ich przedstawiciele spotykają się raz do roku, aby wymienić pomysły, doświadczenia oraz rozmawiać na ważne i interesujące tematy
To wydarzenie ma postać trzydniowego kongresu, włączając w to wizyty na farmach, konferencje i dyskusje w grupach roboczych.
Każdego roku kongres jest organizowany przez inny kraj członkowski FACEnetwork.


W tym roku 9 kongres odbędzie się w Gratz, w Austrii w dniach 25-27 października 2017.
Wiele informacji dotyczących mleka i serów z różnych regionów Europy oraz osobiste spotkania z kolegami tworzą niepowtarzalny i energetyzujący klimat tego wydarzenia. Razem określamy nasze cele i pracujemy nad nowymi projektami.


Podczas prezentacji i podczas prac grup roboczych prezentowane będą typowe sery regionalne. Praktyczne przykłady oraz przedstawienie wyników  realizacji różnych projektów pozwala uczestnikom na poszerzenie horyzontów. Elementem kulinarnym jest impreza zwana Bufet Serowy, proponująca szeroki wachlarz specjałów serowych z różnych krajów.


Więcej informacji można uzyskać od osób kontaktowych FACEnetwork w różnych krajach (zobacz kto już jest członkiem FACEnetwork).
Chcąc zarejestrować swój udział i poznać program, kliknij tu.

Script logo